Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • članica mag. Jerneja Dragan, Cerovec pri Trebelnem 3, Trebelno
  • član Zvonko Preskar, Puščava 15, Mokronog
  • članica Anne Marie Valentar, Dolenje Laknice 3, Mokronog

Mandatno obdobje 2018 do 2022

19.12.2019
29.10.2019
16.05.2019
21.02.2019
22.01.2019 ob 16.00

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Mandatno obdobje 2010 do 2014